September 2012

Grr...!

23. september 2012 at 9:39 | Blackie
Ahojte princezny ♥

Psát do titulku "Opět a opět nestíhám" mně už připadalo vážně blbý. Ale je to tak. Další týden, co jsem se sem pořádně nedostala. Prostě to vážně nešlo.
V pondělí jsem měla celý den zařizování kvůli té nové práci. Potom jsem si ještě jela koupit nový mobil. Vím, že to měla být odměna za 65kg, ale ten můj starý se už totálně podělal a bez mobilu být nemůžu. Vybrala jsem si tenhle:
Sice jsem nechtěla dotykáč, poslední zkušenost mi bohatě stačila, ale tenhle vypadal vzhledově asi tak nejlíp a hlavně má normální klavesnici, takže z mojí strany spokojenost.

Od úterka až do včera jsem měla v práci smý ranní. Takže vstávání ve 3,30 abych stíhala autobus (na zaučení musím dojíždět asi 35 km, takže super). Od 5,00 jsem v práci, tam se zastavím až kolem 9,30 na přestávku a pak pokračuju až do 13,00. Potom dvě hodiny čekání na další spoj domů. Přijedu, a jsem tak unavená, že jdu spát. Do toho ještě některý dny po práci mám autoškolu. Takže taky supr.

Hubnutí se mně nějak seklo. Ale jsem ráda, že to víš jak na 68 kg nejde, takže se váha tak nějak drží. Na cvičení nemám už vůbec čas. Ale zase na druhou stranu s tím, že denně +- 6h v kuse makám, vybaluju zboží a lítám po obchodě sem a tam plus ještě to cestování, tak bych řekla, že pohybu je až až. Pěkně se mně tím posilujou svaly po celým těle, takže i když to je práce s prominutím na dvě věci, aspoň v tomhle ohledu jsem spokojená. No a jídlo, to je jak kdy... hlavní problém jsou ty intervaly.

A ještě jak jsem psala o "L" ... tak nějak si vůbec nerozumíme. Opět. Takže, kašlu na to. Nemá to smysl. Pevně věřím, že (až třeba jednou zhubnu a budu hezčí), tak si najdu někoho jiného. Lepšího. Kdo mě bude mít rád..

Za chvilku letím na odpolední, jak to půjde, tak se vám ozvu ♥

Blackie

Opět nestíhám...

16. september 2012 at 19:39 | Blackie |  Craps
Ahoj zlatíčka ♥
Moc se vám chci omluvit, že jsem tady posledních pár dnů zase téměř nebyla. Snažím se, ale opravdu vůbec nestíhám. Koncem týdne jsem měla spoustu zařizování kvůli práci. V pátek byl taky takovej celej rozlítanej. Ráno jsem byla u doktorky na astma pro prášky, potom na kontrole kvůli chřipce, zbytek dopoledne jsem mamce hledala práci, odpoledne uklízení a večer přijel bejvalej. Tak jsme si hezky popovídali. Konečně jsem ho viděla :)
Sobota byla na nic, to jsem byla v takový depce, takže nálada sem jít a přenášet na vás svoje nálady se mně opravdu nechtělo.
Dnešek už je o něco lepší. Celý dopoledne jsme s mamkou vařili, odpoledne jsem trochu uklízela a k večeru lítala po venku s pejskem :) No a za chviličku má ale přijít bývalej... to je trapný slovo :D Takže prostě pro účely tohoto blogu "L." ...tak se těším :)
Jak jsem mohla, tak jsem vám odepsala. Od zítřka snad už i s jídelníčkem + začnu cvičit. Do teď mě omezovali antibiotika, takže teď snad už všechno ok :)
Jinak co se týče váhy, nijak extra se nedaří. Zhubla jsem další kilo (ano jenom kilo), takže se váha úspěšně už tři dny drží na 68 kg. Vím, že to je moc, ale i tak můžu bejt ráda, že to není 70 :)
Tak zatím páá. zítra se ozvu ♥

Vaše Blackie

September 12, 2012

12. september 2012 at 23:14 | Blackie |  Food
Ahoj zlatíčka ♥
Píšu až teď, dneska vůbec nestíhám. Jídelníček je hroznej :(

Snídaně: nic
Svačina: plátek chleba s eidamem
Oběd: nic
Svačina: obložená houska
Večeře: nic
________________
Pití: voda, kafe, čaj s 1/2 lž medu
Pohyb: nic :/RG 002

12. september 2012 at 7:26 | Blackie |  Real girls
Tak do boje ;) My to přece nevzdáme! :))♥Workout 001

11. september 2012 at 20:07 | Blackie |  Workout
Tohle cvičení znám od dob, kdy jsem začala hubnout. Musím říct, že to je opravdu záhul :D Ale tak po čtyřech týdnech tohoto cvičení (když cvičíte alespoň 3-4x týdně po půl hodině) jsou výsledky vidět. Dokonce i po prvním cvičení máte pevnější svaly na břiše :)


Blackie

Přípravky na hubnutí? Ano či ne?

11. september 2012 at 19:54 | Blackie |  Tips & Tricks
Prášky na hubnutí. Jsou trendem nejen v lékárnách, ale i v různých reklamách nebo časopisech. Výrobci nám je doslova strkají pod nos. Je to ale výhodná a především efektivní investice?

Kopírovat článek můžete pouze s uvedením ZDROJE !!

September 11, 2012

11. september 2012 at 18:57 | Blackie |  Food
Ahojky :))

Píšu až dneska, včerejšek byl takovej na nic. Ráno jsem musela jet k doktoroj pro zdravotní průkaz do nový práce a zárověn proto, že jsem nějaká nemocná. Tak jsem nakonec dostala antibiotika. Supr :/ Cestou zpátky mě mamka nechala řídit, abych cvičila na autoškolu :D Bála jsem se, že potkáme policajti, jedu asi dvě minuty a oni naproti nám :D Naštěstí nás nezastavili, to by byl asi pěknej mazec :D No a když jsem dojela na křižovatku skoro až k nám tak mně to nejdřív chcíplo, tak mamka říkala, že musím přidat víc plynu no a jak jsem se rozjížděla, dala jsem plynu asi nějak moc až začaly hvízdat gumy :D Jako dobrej mazec :D Ještě aby toho nebylo málo, tak tam byli nějaký chlapy, tak se tomu tlemili. Já bych se fakt neviděla :D

Dnešek je takovej divnej. Vstávala jsem až v 11. Takhle dlouho jsem spala naposled tak před třema rokama :D Jinak jsem doma, uklízím, učím se na autoškolu.. Jídelníček taky není zrovna nijak dokonalej. Večeři jsem vůbec nechtěla, ale mamka dělala guláš, navíc byl u nás její přítel, takže jen tak ze slušnosti. No, měla bych se začít víc snažit...


Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: malej plátek chleba, trocha flory, 2 pl ementálu
Svačina: pár cherry rajčátek
Večeře: 1 brambora, trocha guláše
________________
Pití: zelený čaj, kafe, voda
Pohyb: posilko 30 minut
RG 001

9. september 2012 at 23:40 | Blackie |  Real girls
Pár inspirací pro lepší zítřky... ♥September 2012

9. september 2012 at 23:26 | Blackie |  Plans
Slíbený plán na tento měsíc. Bude trošku mírnější, protože třetina měsíce je už pryč, ale šetřit se rozhodně nebudu!! Ještě mám tři týdny ;)

  • Zhubnout minimálně 5 kg
  • Každý den cvičit alespoň 15 minut
  • Nejíst sladkostí!
  • Nepřejídat se!
  • Víc pít (nemyslím alkohol ;D)
  • Naučit se 3/4 věcí na autoškolu

Odměna:
* nový mobil (který už nutně potřebuju)
* doplňky stravy (l-karnitin, chrom, vápník, psyllium, čajíčky♥)

Trest:
* 7 dní bez jídla
* zvýšená pohybová aktivita na celý příští měsíc na dvě hodiny denně

No... jsem na sebe zvědavá :D


New start...

9. september 2012 at 23:08 | Blackie |  Craps
Ahojky :)

Dneska jsem takovou větší část dne pracovala na dessu. A závěr? Nejsem absolutně spokojená. Připadá mně to takový strašně přeplácaný a hlavně bez stylu.
No nic, stejně to zase předělám, takže to je úplně jedno :D

Ale co jsem chtěla napsat...
Před chvílí jsem si prohlížela svoje starší fotky z doby, kdy jsem si připadala tlustá a byla jsem nešťastná z toho, jak vypadám. V tý době (je to tak před třemi roky) jsme vážila 54 kg. Téměř jsem nejedla. Byla jsem hezky hubená. Mohla jsem být šťastná. Ale já ne. Nenáviděla jsem se. Chtěla jsem být hubenější.

Tři roky jsou pryč. Za tu dobu jsem si přibrala "nádhernejch :/" 16 kg. Vypadám jak prase. Hnusím se sama sobě. Nenávidím se tisíckrát tolik. Tak co pro mě bylo lepší?

Pro Ana lifestyle s 54 kily nebo Absolutně nezdařenej pokus o zdravej životní styl (dobrá ironie, ne? :D) se 70 kily??
Nad odpovědí nemusím dlouho přemýšlet...

Docela mně to nakoplo. Musím ZAČÍT ZNOVU. Ne ale tak, jako vždycky. Vydržím to tři dny, tejden a pak jsem tam, kde jsem byla. Chce to něco stálejšího. Chce to vytrvat. Jít si za svým. Dokázat to! Nevzdat se! Nepodlehnout!
Nebude to lehká cesta, ale bude to stát za to...

Na každý měsíc si udělám takovej menší plán, sestavu bodů, který se pokusím splnit. Když se mi to povede, budu mít odměnu, když ne, tak logicky trest...

Nesmíme to vzdát! ♥


Blackie ♥


Rules

8. september 2012 at 9:21 | Blackie |  Info
Bez pravidel to prostě nepůjde...


1) Jíst maximálně tři jídla denně:
  • snídaně: vyvážená (sacharidy, bílkoviny + nějaký ovoce nebo zelenina)
  • oběd: normální jídlo v poloviční porci
  • večeře: zelenina
2) Celková energická hodnota jídla bude do 500 kcal
3) Zvýším si pitný režim, tj. min. 2,5 l tekutin za den
4) Za tekutiny se považuje: voda, čaje, zelený čaj (vše bez cukru!)
5) Omezit sladkosti, tuky a smažené věci na minimum
6) Každý den cvičit!


Nestíhám...

5. september 2012 at 21:24 | Blackie
Ahojky ♥

Poslední dva dny zase bez jídelníčku, vážně nestíhám. Je toho na mně strašně moc.

Od včerejška mi začala autoškola. Je to strašně super :) Navíc mám skvělýho učitele. Takovej starší chlápek, ale je s ním i sranda. Dneska jsem měla druhou jízdu a už jsem jezdila přes vesnice. Docela mazec chvílema :D Ale baví mě to :)

Jinak jsem byla včera na dalším pohovoru kvůli práci a dneska už mi volali, že si mně vybrali.. jupííí :D Sice je to jenom prodavačka, ale mám tam jistej kariérní postup. A navíc sehnat práci v dnešní době? To se prostě nedá. A i když nemám špatnou školu, sehnat něco v pohodě není jen tak. Takže jsem za tohle vážně moc ráda :)

Jídlo i pohyb trošku zanedbávám, ale musím to změnit.

What I really need?? ->

Zítra mně čeká další jízda a celkově mám takovej naflákanej den. Ráno musím do města zařídit pojišťovnu, potom přijedu a dvě hodiny ježdění a pak si jedu pro papíry do budoucí práce :) Doufám, že na jídlo nebude moc času :P

Ještě jsem chtěla napsat jednu věc...
Upozornění, že "jsem" Pro Ana si dávám pryč. Celkově to nedává logiku. Jak můžu být Pro Ana, když vypadám jak čuně?? To prostě nejde. Takže to jdu smazat. A taky trošku pozměnit dess, tenhle mně přijde takovej až moc okoukanej..

September 3, 2012

3. september 2012 at 21:15 | Blackie |  Food
Ahojky :)

Snídaně: 2 cherry rajčátka
Svačina: plátek chleba s šunkou
Oběd: pár lžic sladké rýže
Svačina: nic
Večeře: nic
________________

Pití: kafe, voda
Pohyb: chůze


Dnešek bych označila asi jako jednu velkou katastrofu...
Ráno začalo celkem dobře, váha -2kg, to se nestane každej den. Potom jsem jela do práce - měla jsem tam přijít na zaučení, během dvou hodin (i s cestou) jsem byla doma. Takže prý až v sobotu. Odpoledne jsem měla mít autoškolu, z toho taky sešlo. Já tak nesnáším, když se mně nepovede to, co si naplánuju!! Celej den mám po náladě, no děs. A o tý hrůze, co jsem sežrala radši ani nemluvím =/
Snad bude zítřek lepší...
Blackie

September 2, 2012

3. september 2012 at 6:48 | Blackie |  Food
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: nic
________________

Pití: voda, zelený čaj, kafe, pivo
Pohyb: úklid, procházka (2,5 hod.)


Pozn.: Konečně se mi to zase jednou povedlo. Tak skvělej pocit ♥

September 1, 2012

3. september 2012 at 6:40 | Blackie |  Food
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: nic
Svačina: nic
Večeře: žampiony plněné sýrem, pár hranolek
________________

Pití: voda, zelený čaj malinový, čaj podporující spalování tuků, kafe
Pohyb: chůze

Pozn.: ta večeře tam být neměla, ale musela jsem :(