Nestíhám...

5. september 2012 at 21:24 | Blackie
Ahojky ♥

Poslední dva dny zase bez jídelníčku, vážně nestíhám. Je toho na mně strašně moc.

Od včerejška mi začala autoškola. Je to strašně super :) Navíc mám skvělýho učitele. Takovej starší chlápek, ale je s ním i sranda. Dneska jsem měla druhou jízdu a už jsem jezdila přes vesnice. Docela mazec chvílema :D Ale baví mě to :)

Jinak jsem byla včera na dalším pohovoru kvůli práci a dneska už mi volali, že si mně vybrali.. jupííí :D Sice je to jenom prodavačka, ale mám tam jistej kariérní postup. A navíc sehnat práci v dnešní době? To se prostě nedá. A i když nemám špatnou školu, sehnat něco v pohodě není jen tak. Takže jsem za tohle vážně moc ráda :)

Jídlo i pohyb trošku zanedbávám, ale musím to změnit.

What I really need?? ->

Zítra mně čeká další jízda a celkově mám takovej naflákanej den. Ráno musím do města zařídit pojišťovnu, potom přijedu a dvě hodiny ježdění a pak si jedu pro papíry do budoucí práce :) Doufám, že na jídlo nebude moc času :P

Ještě jsem chtěla napsat jednu věc...
Upozornění, že "jsem" Pro Ana si dávám pryč. Celkově to nedává logiku. Jak můžu být Pro Ana, když vypadám jak čuně?? To prostě nejde. Takže to jdu smazat. A taky trošku pozměnit dess, tenhle mně přijde takovej až moc okoukanej..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dý | Web | 6. september 2012 at 20:15 | React

Hlavně nikoho nepřejeď :D .. Ne, ty to zvládneš, určitě.
Dívej, jsme na stejné váze, tak se můžeme předhánět, která dřív bude mít svých vysněných 55 kilo. Držím ti palce

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.