New start...

9. september 2012 at 23:08 | Blackie |  Craps
Ahojky :)

Dneska jsem takovou větší část dne pracovala na dessu. A závěr? Nejsem absolutně spokojená. Připadá mně to takový strašně přeplácaný a hlavně bez stylu.
No nic, stejně to zase předělám, takže to je úplně jedno :D

Ale co jsem chtěla napsat...
Před chvílí jsem si prohlížela svoje starší fotky z doby, kdy jsem si připadala tlustá a byla jsem nešťastná z toho, jak vypadám. V tý době (je to tak před třemi roky) jsme vážila 54 kg. Téměř jsem nejedla. Byla jsem hezky hubená. Mohla jsem být šťastná. Ale já ne. Nenáviděla jsem se. Chtěla jsem být hubenější.

Tři roky jsou pryč. Za tu dobu jsem si přibrala "nádhernejch :/" 16 kg. Vypadám jak prase. Hnusím se sama sobě. Nenávidím se tisíckrát tolik. Tak co pro mě bylo lepší?

Pro Ana lifestyle s 54 kily nebo Absolutně nezdařenej pokus o zdravej životní styl (dobrá ironie, ne? :D) se 70 kily??
Nad odpovědí nemusím dlouho přemýšlet...

Docela mně to nakoplo. Musím ZAČÍT ZNOVU. Ne ale tak, jako vždycky. Vydržím to tři dny, tejden a pak jsem tam, kde jsem byla. Chce to něco stálejšího. Chce to vytrvat. Jít si za svým. Dokázat to! Nevzdat se! Nepodlehnout!
Nebude to lehká cesta, ale bude to stát za to...

Na každý měsíc si udělám takovej menší plán, sestavu bodů, který se pokusím splnit. Když se mi to povede, budu mít odměnu, když ne, tak logicky trest...

Nesmíme to vzdát! ♥


Blackie ♥

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.