October 2012

• For Ana •

26. october 2012 at 20:59 | Blackie


• Blackie Warholl •

26. october 2012 at 20:58 | Blackie Warholl

InfoCrapsFoodPlans

October 21, 2012

21. october 2012 at 13:31 | Blackie |  Food
Snídaně: nic
Svačina: hrstička pistácií (113 kcal)
Oběd: ??
Svačina: ??
Večeře: ??
______________________
Pohyb: ??Blackie ♥

Zpátky...

21. october 2012 at 13:24 | Blackie |  Info
Ahoj zlatíčka :)♥

Omlouvám se za tak dlouhou neaktivitu. Ne že bych sem snad jít nechtěla, ale časově toho stíhám opravdu málo. Navíc problém (s teď už) ex přítelem, o kterém jsem se dozvěděla, že mě celou tu dobu podváděl... a ještě se mi k tomu přiznal. Co víc si přát, že? Obrečela jsem to a jednou pro vždy ho smazala ze svého života.

Udělala jsem tlustou čáru za ním, ale i celkově za svým dosavadním životem. A rozhodla jsem se, že už se nebudu tolik zaměřovat na hubnutí. Samozřejmě hubnout nepřestávám, chci zhubnout, ale trošku jinak, než to bylo doposud. Ale začnu taky normálně žít. Nemyslet jen na to, co jsem snědla nebo co sním, a jak zhubnu. Tímhle způsobem jsem doslova promarnila 5 let svýho života a je opravdu nejvyší čas s tím zkoncovat. Jednou pro vždy se dostat ze spárů Mii a myšlenek na Anu. Začít jíst tak, jako jedí normální lidi, nezvracet, nepřejídat se, nehladovět. Prostě být zase normální. Mít zase nějaké přátelé a být prostě šťastná.

Nebudu říkat od zítřka, od pondělí, od příštího měsíce... prostě začnu teď!

1) Každý den se budu věnovat alespoň 30 minut pohybu
2) Budu jíst v rozmezí 700 - 1000 kcal/denně
3) Začnu víc pít (nemyslím alkohol xD)
4) Začnu víc chodit ven
5) Každý den udělám něčím radost sobě a i ostatním

Tohle je pár pravidel, které začnu od teď dodržovat. Pro svoji kontrolu si sem budu psát svoje jídelníčky, abych opravdu dodržovala to rozmezí kalorií.

Co se týče cílé mého hubnutí, tak ho upravím.
Vždycky jsem si dávala takové ty nereálné cíle, dříve i 40 kg, potom 45, 50, 55, i když 55 není zas tak nereálné. Ale jelkož nechci být nijak extrémně hubená, bude mi stačit 60 kg. Navíc, podle doktora mám těžké kosti. A většina lidí mi typuje váhu většinou o 5 a víc kg míň. 60 kg mi prostě bude stačit.
Je to jenom 7 kg do konce, nechci na to hubnutí nijak spěchat... radši pomalu a jistě než jo-jo efetk. S tím už jsem snad dost vyléčená ;)


RG 003

1. october 2012 at 21:21 | Blackie |  Real girls
Dnes na téma "Lovers"♥


Animated story ;)↓

October 1, 2012

1. october 2012 at 21:16 | Blackie |  Food
Ahoj zlatíčka ♥

Sama na sebe se už vážně strašně zlobím už jenom kvůli tomu, že sem téměř nechodím. Dneska začal nový měsíc a já se rozhodla začít "znova" už asi po x-tý, ale neva. Třeba to tentokrát vyjde xD
Na nějaký extrémní dodržování diety nebyl v posledních dnech vůbec čas. Neustále v práci, zaučování, cesta domů. Zaučení mám už za sebou, alespoň z té časti, kdy jsem musela denně dojíždět autobusem, vlakem a mhdčkem přes 35 kg. Dneska jsem byla téměř celý den na školení. S jídlem děs. Na pohyb není čas. Jsem za celej den strašně unavená a k tomu zítra vstávání opět ve 4 a "hurá" do práce. No co.
Takže tady je můj dnešní jídelníček, tak orientačně, jak tomu bylo doposud. Od zítřka jinak ;)

Snídaně: nic
Svačina: 1/2 pl chleba s perlou a bio sýrem
Oběd: mini řízeček + troška hroznového vína
*(na školení - všichni blbě koukali, že nejím, tak jsem si vzala aspoň tohle, aby to nebylo tak trapný, ty jejich komentáře proč nejím jsem vysvětlovat nepotřebovala - jinak ten řízek vypadal asi jako čtvrtinka z normálního kuř. řízku ;) )
Svačina: 1/2 pl chleba s perlou a bio sýrem, 5 gumových medvídků
Večeře: nic
_______________
Pití: minerálka, energiťák bez cukru (250 kcal = 15 kcal), kafe
Pohyb: krom chůze nic


Jak říkám, od zítřka se prostě začnu maximálně snažit. Tohle nejde!
Jinak váha, co jsem se naposledy (cca před týdnem vážila tak 67 tj. -3kg) Zaškrtávat to zatím nebudu, v neděli se převážím a změny aktualizuju :)

Ozvu se (snad) zítra, musím jít spát. To je děs, za 6,5 h vstávám a to jsem ještě nešla spát xD