Zpátky...

21. october 2012 at 13:24 | Blackie |  Info
Ahoj zlatíčka :)♥

Omlouvám se za tak dlouhou neaktivitu. Ne že bych sem snad jít nechtěla, ale časově toho stíhám opravdu málo. Navíc problém (s teď už) ex přítelem, o kterém jsem se dozvěděla, že mě celou tu dobu podváděl... a ještě se mi k tomu přiznal. Co víc si přát, že? Obrečela jsem to a jednou pro vždy ho smazala ze svého života.

Udělala jsem tlustou čáru za ním, ale i celkově za svým dosavadním životem. A rozhodla jsem se, že už se nebudu tolik zaměřovat na hubnutí. Samozřejmě hubnout nepřestávám, chci zhubnout, ale trošku jinak, než to bylo doposud. Ale začnu taky normálně žít. Nemyslet jen na to, co jsem snědla nebo co sním, a jak zhubnu. Tímhle způsobem jsem doslova promarnila 5 let svýho života a je opravdu nejvyší čas s tím zkoncovat. Jednou pro vždy se dostat ze spárů Mii a myšlenek na Anu. Začít jíst tak, jako jedí normální lidi, nezvracet, nepřejídat se, nehladovět. Prostě být zase normální. Mít zase nějaké přátelé a být prostě šťastná.

Nebudu říkat od zítřka, od pondělí, od příštího měsíce... prostě začnu teď!

1) Každý den se budu věnovat alespoň 30 minut pohybu
2) Budu jíst v rozmezí 700 - 1000 kcal/denně
3) Začnu víc pít (nemyslím alkohol xD)
4) Začnu víc chodit ven
5) Každý den udělám něčím radost sobě a i ostatním

Tohle je pár pravidel, které začnu od teď dodržovat. Pro svoji kontrolu si sem budu psát svoje jídelníčky, abych opravdu dodržovala to rozmezí kalorií.

Co se týče cílé mého hubnutí, tak ho upravím.
Vždycky jsem si dávala takové ty nereálné cíle, dříve i 40 kg, potom 45, 50, 55, i když 55 není zas tak nereálné. Ale jelkož nechci být nijak extrémně hubená, bude mi stačit 60 kg. Navíc, podle doktora mám těžké kosti. A většina lidí mi typuje váhu většinou o 5 a víc kg míň. 60 kg mi prostě bude stačit.
Je to jenom 7 kg do konce, nechci na to hubnutí nijak spěchat... radši pomalu a jistě než jo-jo efetk. S tím už jsem snad dost vyléčená ;)

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sunny:3 Sunny:3 | Web | 21. october 2012 at 18:36 | React

Já ti přeji hodně štěstí. Věřím že to všechno zvládneš. :* Drž se.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.