Thick line...

3. november 2012 at 18:01 | Blackie |  Craps
Zdravím ♥

Chápu, že už nejspíš všechny nudím (těmi všemi myslím ten zbytek lidí, kteří náhodou zabloudí na tenhle blog) tím, že napíšu, že začnu znovu, pak měsíc ani písmeno a tak to jde pořád dokola od začátku, co jsem si tenhle blog založila.

Chtěla bych za tím vším udělat tlustou čáru. Nejdřív jsem měla v plánu založit úplně nový blog a začít jak se říká "na čistý list". Párkrát jsem už něco takového udělala a význam nebyl vůbec žádnej. Takže zůstanu tady a začnu se prostě snažit, bojovat na maximum. Za měsíc a kousek mi bude dvacet. Snad mi ani tak nevadí, že stárnu, jako fakt, že jsem pořád tam, kde jsem byla. Na stejným místě. Zhubnu kilo, přiberu, zhubnu, přiberu no a tak se to pořád dokola opakuje. Když jsem se předevčírem postavila na váhu a viděla tu hrůzu, myslela jsem, že se skácím. Takže jsem si dala takový cíl. Do svých dvaceti zhubnu! A to za jakoukoliv cenu. Klidně nebudu jíst. Ale nebudu tlustá! Už ne!!!

Je dobrý, že mám teďka víc času. Autoškolu mám za sebou. Dala jsem to na poprvé, s čímž jsem sice nepočítala, ale opravdu mi spadl kámen ze srdce. S prací to asi lepší nebude, ale co, denně si deset minut na blog udělám. A nějaký čas na cvičení taky.

Dneska jsem si trošku přestěhovala pokojíček, je to takový útulnější, takže můžu cvičit tam :)

No a co připravuju tady? Tak asi to nejdůležitější, připravuju nový dess. Nejdřív jsme chtěla udělat námět podzimu, ale to už trošku ztrácí význam, když je téměř zima. Tak se rozhoduju mezi zimou a nebo něčím úplně jiným, nějak motivujícím. No uvidíme. Nebo máte někdo nějaký návrh? Kdyžtak můžete napsat do komentů, byla bych ráda :)
No a další věc, kterou připravuju je takovej můj příběh.. takové to jak to se mnou všechno začalo. Nevím, jestli to bude někoho zajímat, ale už dlouho to mám v plánu... mimo to, blog bez příběhu asi nenajdete :)

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.