White teeth ♥

9. november 2012 at 8:24 | Blackie
Bílé zuby jsou jednoznačně IN. Už jenom úsměv o nás může něco prozradit. Ne každý má ale to štěstí, že mu příroda nadělila dokonale bílé zuby a krásný úsměv. Ale i s tímhle se dá něco dělat :)

Kopírujte pouze se ZDROJEM !Jednou možností je, řekla bych až zbytečně předražené, bělení zubů. V této době to není nic neobvyklého. Ale i tak můžeme ušetřit na bělení zubů. Tady vám napíšu pár svých ověřených typů, jak mít bílé zoubky ;)


1. Bělící zubní pasty
  • Snad každá značka zubní pasty má i typ Whitening, takže to není nic nedostupného. Výsledky jsou vidět už po pár dnech. Ale nedoporučovala bych ji ke stálémů používání.
2. Jahody
  • Tenhle typ se hodí spíš pro léto, kdy jsou jahody snad úplně všude. Rozkrojíte jahodu na polovinu a přejíždíte po zubech :) Zní to asi divně, ale funguje to.
3. Jedlá soda, prášek do pečiva
  • Tak tyhle věci jsou pro nás asi nejdostupnější. Většinou je má doma každý. Stačí jenom namočit kartáček do jednoho z prášků (osobně mám lepší zkušenosti s práškem do pečiva) a zuby s ním vyčistit. Potom vyčistit ještě jednou s pastou na zuby. A je to :)
4. Sůl
  • Dá se použít stejně tak jako jedlá soda, prostě nanesete na kartáček a vyčistíte si zuby :)


Upozornění:
Nečistěte si takhle zuby každý den, bohatě stačí jednou až dvakrát do měsíce, protože byste si mohli zničit sklovinu ;)

Máte taky nějaké typy na bělení zubů? :)
Blackie Warholl
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.