I´m back...

25. january 2013 at 13:34 | Blackie Warholl |  Info
Ahoj zlatíčka moje ♥

Nejdřív ze všeho se chci omluvit za svou dlouhou neaktivitu. Nějak prostě nebyl čas se sem dostat. V prosinci jsem byla v práci téměř pořád. Měla jsem hodin i daleko víc než naše vedoucí. Vyžrala jsem si ty nejhorší směny, byla jsem tam na Štědrý den i na Silvestra, copak, mě by to snad ani nevadilo, ale když jsem potom vyděla tu výplatu, tak jsem myslela, že to se mnou švihne o zem.

Jinak co nového za tu dobu, co jsem tady nebyla? Všechno a nic... No, v prosinci jsem si koupila novou postel, za kterou jsem fakt moc ráda. Taky jsem si koupila auto, který teda ještě splácím mamce... už jen dvě splátky a bude úplně moje :) Je to takovej koráb :D Vejde se do něj úplně všechno a na to, že je starši je i docela vymakaný :D A pro začátek, abych se naučila jezdit mně to bohatě stačí :)

Do nového roku jsem si dala nějaká předsevzetí a musím říct, že mě to docela chytlo. Dalo by se říct, že žiju jen jima. Prostě si naplánuju celej den tak, aby to odpovídalo předsevzetím a pak podle toho jedu. Někdy se mi to povede víc, někdy míň, ale pořád mám pro co žít. Je to pro mně něco jako taková moje malá osobní soutěž.

Začala jsem taky docela dost cvičit a to i přesto, že v práci mám takovou pohybovou aktivitu, jakou jsem neměla snad nikdy. Prostě osm hodin v kuse jedu na max a nezastavím se snad ani na minutku. Teď jsem k tomu všemu navíc přidala sem tam zumbu, 3x - 5x týdně posilování (taková moje sestava navýšená o činky, takže skáčete, děláte sklapovačky atd. se 4 kg navíc), no a od dnešního rána jsem začala běhat. To mám v plánu tak 5x - 7x týdně na 30 minut. Výsledky jsou zatím fakt demotivující... sice se vejdu do věcí, které mi už dávno nebyli, ale na váze mám víc. Já chápu, že ty svaly něco vážej, a že jich na sobě mám, ale ta váha mě fakt ničí :( Ale vzdát to nechci, to určitě ne.

Chtěla jsem se sem vrátit už dřív, ale nemohla jsem. Mám rozbitej pc, takže jsem tady přes bráchův notes, ale vůbec jsem si nemohla vzpomenout na heslo :D Takže docela sranda :D Až dneska mě napadlo, co by to mohlo bejt a ono fakt že jo :D

Pokusím se sem chodit častěji, psát jídelníčky a tak, ale bude to třeba jednou týdně. Časteji se sem nejspíš nedostanu :(
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.